Сьогодні Нікопольщина знову зазнала ворожих обстрілів. Ворог атакував з артилерії та БпЛА.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти з 12 разів атакували Нікопольський район. Застосували дрони-камікадзе та били з артилерії.
Гатили по самому Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.Пошкоджені 6 приватних будинків, господарська споруда, лінії електропередачі та газогін.
На щастя, обійшлося без постраждалих.



Юлія Олександрова









