Нікопольщина вночі знову була під ворожим обстрілом.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Двічі окупанти били по Нікопольщині. Надвечір застосували дрон-камікадзе по районному центру, а близько півночі обстріляли з артилерії Марганецьку громаду.
У Нікополі пошкоджені 2 приватних оселі, господарська споруда, лінія електропередачі.
На щастя, люди не постраждали.



Юлія Олександрова









