Обласний центр екстреної медичної допомоги Дніпропетровської обласної ради отримав від польських партнерів з Нижньосілезького воєводства необхідне медобладнання:
дифібрилятор, апарат ШВЛ, кровоспинні затискачі.
Така допомога – надзвичайно важлива для наших медиків, які працюють з великим навантаженням, рятуючи цивільних та поранених військових, – зазначив голова облради Микола Лукашук.
-Дякуємо нашим партнерам за підтримку медзакладів і служби швидкої допомоги та депутатському корпусу Дніпропетровської обласної ради за ефективну взаємодію заради допомоги лікарням. Вдячність медичним працівникам – нашим героям, – підкреслив він.









Софія Світла









