Найбільше внаслідок негоди постраждали Нікопольщина та Криворіжжя.
Про це повідомляють у ДТЕК.
За останню добу аварійним бригадам вдалося:
-відновити роботу 102 ліній електропередач та 657 трансформаторних підстанцій,
-повернути світло у домівки ще у 28,5 тисяч родин регіону.
Загалом за дві доби електропостачання відновили для 52 тисяч осель у 261 населеному пункті області, що були знеструмлені повністю або частково.
На ранок 10 січня без електрики залишається ще 19,5 тисячі осель.
Софія Світла









