Четверо дніпрян вербували людей для безоплатних сільськогосподарських та будівельних робіт на території області.
“Ділки” підшукували на вокзалах переселенців та соціально незахищених громадян. Запрошували їх нібито до «реабілітаційного центру», який функціонував під прикриттям громадської організації.
Людям обіцяли безкоштовне житло, харчування і працевлаштування.
Натомість нещасних заселяли до будинку з неналежними умовами для проживання та змушували безоплатно працювати на найтяжчих роботах.
У “рабів” відбирали документи і телефони та чинили психологічне та фізичне насильство.
З того жахливого будинку визволили 50 людей.




Інна Кот









