Сьогодні окупанти атакували нашу область ракетою та гатили з артилерії.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Надвечір ворог спрямував ракету на Дніпровський район області. Але все добре, ніхто не постраждав.
Також вдень було гучно у Синельниківському районі. Там пошкоджене аграрне підприємство.
Щодо обстрілів – за день тричі окупанти гатили по Нікополю з артилерії. Випустили близько десятка снарядів. Пошкоджена господарська будівля. На щастя, люди цілі.
Юлія Олександрова









