Внаслідок падіння уламків збитої вдень ракети у Дніпровському районі пошкоджено приватну оселю.
До того ж, окупанти 11 разів атакували Нікопольщину – дронами та з артилерії.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти з 11 разів атакували Нікопольщину. Застосували по території 9 дронів-камікадзе та 2 рази обстріляли з артилерії.
Під удар потрапили Нікополь, Марганецька та Мирівська громади.
В останній пошкоджено господарські споруди.
Також від падіння уламків збитої вдень ракети у Дніпровському районі пошкоджено приватну оселю.
На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









