Дніпропетровський бадмінтоніст Данило Боснюк зійшов на другу сходинку п’єдесталу пошани “YONEX Estonian International” у Таллінні.
Цей міжнародний турнір відкривав Європейський цикл-2024 та входив до олімпійської кваліфікації на Олімпійські Ігри у Парижі.
Вихованець школи вищої спортивної майстерності Дніпропетровської обласної ради, 23-річний Данило, обійшов суперників з Франції, Ізраїлю і Данії, поступившись першим місцем у фіналі другій ракетці турніру Йоакіму Олдорффу з Фінляндії.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Вітаю з нагородою нашого гравця та його тренерів! Бажаю успіхів та нових досягнень на наступних змаганнях! – побажав він.

Софія Світла









