Нікопольщина вночі знову зазнала ворожих атак.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог тричі обстріляв Нікопольщину з артилерії. Били по Нікополю та Марганцю. Випустили більше десятка снарядів.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









