Сьогодні окупанти атакували Нікополь БпЛА та двічі обстріляли з артилерії Марганецьку громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог тричі атакував Нікопольський район. Спрямували дрон-камікадзе на Нікополь та двічі обстріляли з артилерії Марганецьку громаду.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









