Подія сталася у Павлограді. Небайдужі перехожі повідомили рятувальникам, що на 3-му поверсі п’ятиповерхівки на підвіконні знаходяться двоє маленьких дітей.
По висувній драбині рятувальники піднялися до відчиненого вікна квартири та зняли малечу з підвіконня.
Як з’ясувалося діти 2-х та 3-х років перебували вдома без нагляду дорослих.
Малечу передали поліцейським.

Софія Світла









