Вчора до обласної дитячої лікарні у Дніпрі доставили 16-річну дівчину. Її знайшли вдома батьки у ванній кімнаті без свідомості.
Медики діагностували у дівчини отруєння хімічними речовинами. Вона у важкому стані.
Наразі правоохоронці з’ясовують, що стало причиною такого фатального вчинку неповнолітньої.
Інна Кот









