Сьогодні окупанти випустили близько півтора десятки снарядів
по Нікопольщині. Обстріляли Нікополь та Марганецьку громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворог тричі бив з артилерії по Нікопольському району. Обстріляли райцентр та Марганецьку громаду. Випустили близько півтора десятки снарядів.
У Нікополі пошкоджені 6 приватних будинків, газогін, лінія електропередачі та паркани.
На щастя, обійшлося без постраждалих.



Юлія Олександрова









