Сьогодні окупанти двічі обстріляли з артилерії Нікопольський район.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти двічі обстріляли з артилерії Нікопольський район. Били по одному з сіл Марганецької громади. Випустили близько десятка снарядів.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









