Мільйонні збитки на постачанні аптечок для військових – судитимуть головну лікарку та директора КП Криворізької міськради.
У 2022 році між комунальним підприємством, яке володіє мережею аптек, та міською лікарнею було укладено договір про постачання аптечок для військових.
Так підприємство поставило до лікарні 3000 недоукомплектованих необхідними медичними препаратами аптечок, а їхня вартість вдвічі перевищувала ринкову ціну.
Головна лікарка, не перевіривши ці факти, підписала акти приймання-передачі, а медзаклад безпідставно перерахував всю суму закупівлі.
Збитки громаді міста становлять понад 9 мільйонів гривень.




Інна Кот









