Чоловік перевозив у вантажівці 860 пачок тютюнових виробів та більше 200 пляшок з алкоголем.
27 січня на одному з блокпостів у Нікополі під час перевірки авто правоохоронці виявили в кузові велику кількість коробок. Як зʼясувалося, водій віз товар до магазину в Марганець для подальшої реалізації.
Сума вилученого склала майже 60 тисяч гривень.
Крім того, за тиждень дільничними було вилучено понад 340 пачок тютюнових виробів, майже 20 електронних пристроїв для куріння та 25 літрів алкогольних напоїв.
Сума вилученого-понад 23 тисячі гривень.

Інна Кот









