Вчора ввечері на вулиці Робочій сталася ДТП за участі двох автомобілей — Ford та Nissan.
Внаслідок зіткнення Ford перекинувся на бік.
На щастя, обійшлось без травмованих, втім, транспортні засоби отримали значні пошкодження.
Під час спілкування з водієм Ford патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Драгер показав 1,85 проміле алкоголю у крові кермувальника. На нього патрульні склали протокол і відсторонили від керування авто.

Інна Кот









