Окупанти знову обстріляли Нікополь. На щастя, мирні мешканці не постраждали.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері російські війська вдарили артилерією по Нікополю. На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









