Пізно ввечері та вночі наша ППО знову відбивала атаку ворожих дронів. Внаслідок падіння уламків збитих БпЛА постраждав 39-річний чоловік.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі противник здійснив по Україні масовану атаку безпілотниками. 2 ворожих шахеди збили наші сили ППО над Дніпровським районом області.
Через падіння уламків сталася пожежа. Постраждав 39-річний чоловік, але все добре, поранення не важкі, лікуватиметься вдома.
Загалом у ніч на 11 лютого окупанти завдали удару 45-ма дронами, 40 з них було знищено.
Також за ніч окупанти тричі обстріляли з артилерії Нікопольщину. Випустили близько десятка снарядів. Били по Мирівській та Марганецькій громадам.
В останній пошкоджені два приватних будинки, газопровід та паркани.
Тут, на щастя, обійшлося без постраждалих.


Юлія Олександрова









