Вночі ППО знищила безпілотники над Павлоградським районом та ракету – над Новомосковським районом.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– 6 шахедів та 1 ракету збили вночі над областю наші військові. Безпілотники знищили над Павлоградським, а ракету – над Новомосковським районом.
Втім, у Павлоградському районі були і влучання дронами. Через атаку сталися пожежі. Без світла в Павлоградському районі залишаються близько 29 тис абонентів. У Тернівці – 10 тис абонентів без води. Лікарні району перейшли на резервні джерела живлення.
Наразі енергетики та комунальні служби роблять усе можливе, аби повернути в будинки тепло і світло.
Також вчора ввечері ворог атакував Нікопольщину. Били по Марганецькій громаді артилерією.
Головне, що люди не постраждали.
Юлія Олександрова









