Окупанти сьогодні 12 разів атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризують мирне населення Нікопольщини. Сьогодні ворожий дрон-камікадзе поцілив по автівці. В ній їхали чоловік та жінка 48 та 49 років. Обох забрали в лікарню у важкому стані.
Загалом по району було 12 атак. Гатили артилерією та дронами-камікадзе по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.
Пошкоджена агрофірма, 8 приватних будинків, 4 господарські споруди, 3 автівки, гаражі, газопроводи та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









