Сьогодні ворог цілий день тероризував Нікопольщину, завдавши 19 ударів з артилерії та БпЛА.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-19 атак по Нікопольщині. Ворог цілий день тероризував мешканців району. Запустили 14 дронів-камікадзе та 5 разів атакували з артилерії.
Троє людей поранено. 87-річну жінку госпіталізували у важкому стані, у стані середньої тяжкості до лікарні доставили 41-річного чоловіка, а чоловік 59 років лікуватиметься амбулаторно.
За уточненою інформацію від ранкового обстрілу постраждало агропідприємство у Мирівській громаді.
У Нікополі, Марганецькій та Червоногригорівській громадах за день пошкоджено з десяток приватних будинків, стільки ж господарських споруд, 6 автівок, автобус та сільгосптехніка, газогони та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









