На Дніпропетровщині захворюваність на ГРВІ минулого тижня перевищила епідемічний поріг у Павлограді, Тернівці,
Васильківській, Магдалинівський, П’ятихатській, Юр’ївській та Петриківській громадах.
Хоча в цілому в області показники інфекційних захворювань відповідають сезонним рівням та на 26,8% менші від епідпорогу.
Випадків COVID-19 було на 32% менше, ніж попереднього тижня. На жаль, від коронавірусу одна людина померла.
На території області циркулює штам Omicron SARS-CoV-2, віруси грипу типу А, В та парагрипу.
Інна Кот









