На Дніпропетровщині хлопчик 14-ти років грався зі своїми друзями на подвірʼї, раптом відчув сильний головний біль, запаморочення, поскаржився матусі і втратив свідомість.
Батьки швидко набрали «103».
На виклик примчала бригада інтенсивної терапії і реанімації.
По прибуттю фельдшери констатували: дитина без свідомості, дихає, розвинувся судомний напад, який перейшов у зупинку дихання.
Було розпочато штучну вентиляцію легень, медикаментозну терапію, але стан хлопчика стрімко погіршувався, настала раптова зупинка кровообігу.
Одразу розпочато серцево-легеневу реанімацію, кисень, медикаменти.
Через 8 хвилин дитину вдалося повернути до життя.
Дитину у стабільному стані швидко доставили до лікарні.
-Ми, медики, давно звикли майже до всього, бо інакше неможливо працювати, але звикнути до страждання дітей, маленького бездиханного тіла, жахливих криків їх батьків, які благають врятувати найдорожче – не виходить, – поділилися фельдшери.
Софія Світла









