Є декілька причин , які спровокували збій у теплопостачанні Кривого Рогу.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Перша причина – підрив Каховської ГЕС. Води для наповнення систем не було. Відтак, фахівці не мали змоги провести необхідні випробування.
Друга – перебої з електрикою, які виникали після атак агресора. Вони провокували перепади й у теплосистемі.
Але є й гарні новини:
▪️Містянам проведуть перерахунок за опалення.
▪️Аварійні бригади працюють над відновленням теплопостачання цілодобово.

Софія Світла









