Вчора пізно увечері та вночі окупанти атакували нашу область дронами. На щастя, наша ППО відбила атаку.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-«Мінус» 3 ворожих шахеди. Їх збили у Кам’янському та Павлоградському районах військові з ПвК “Схід”.
Загалом у ніч на 22 лютого окупанти атакували Україну 10-ма ударними БпЛА типу «Shahed». 8 з них було знищено.
Щодо обстрілів – ніч в області минула спокійно! В жодній з громад обстрілів не зафіксовано.
Юлія Олександрова









