Надзвичайна подія сталася учора ввечері на перехресті вулиць Святослава Хороброго та Виконкомівської – автомобіль Toyota збив працівника служби доставки, який їхав на скутері Honda.
На щастя, обійшлося без травмованих.
Тільки трохи пошкоджено транспортні засоби.
Водієм скутера виявився 15-річний хлопець, який не мав права керувати цим транспортом.
Встановлено, що підліток на скутері порушив ПДР — не поступився дорогою водійці автомобіля Toyota, що рухалася головною дорогою, внаслідок чого відбулося зіткнення.
Патрульні викликали батька хлопця і в його присутності склали на 15-річного порушника протокол.
Ймовірно, батькам доведеться сплатити водійці компенсацію.
Поліція закликає батьків уважніше слідкувати за своїми дітьми!

Інна Кот









