Сьогодні вночі окупанти поцілили “шахедом” у багатоповерхівку Дніпра.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Важка ніч для області. Ворог знову здійснив масовану атаку безпілотниками.
5 ворожих шахедів знищили наші оборонці неба у Синельниківському, Дніпровському та Новомосковському районах.
Втім, сталися і влучання. У Дніпрі внаслідок атаки постраждала багатоповерхівка. Там поранено 8 людей, двоє наразі залишаються у лікарні.
Також сталася пожежа внаслідок влучання безпілотника. Її успішно ліквідували.
Ввечері та вночі ворог 5 разів бив по Нікопольщині з артилерії. Гатили по Нікополю, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Там пошкоджені 2 підприємства, 3 будинки, господарські споруди та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









