Увечері 25 лютого ворог здійснив комбіновану атаку на Дніпро та область – запустив ракети та ударні БпЛА.
На жаль, не без наслідків – в місті пошкоджені будинки, декілька легкових авто, вантажівка.
Попередньо, постраждали чотири людини.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Дуже потужно працювала наша ППО.
Захисники з ПвК “Схід” знищили три крилатих ракети та п’ять “шахедів”.
1 ракету оборонці приземлили у Синельниківському районі та ще 2 – у Дніпрі.
В Новомосковському районі знищили 2 БпЛА та в Дніпровському – 3.
Загалом приземлили 8 повітряних цілей.
Дякуємо нашим оборонцям неба!
Юлія Олександрова









