24 лютого до поліції надійшло повідомлення про пограбування в Індустріальному районі міста.
36-річний дніпрянин розповів правоохоронцям, що до його квартири зайшов чоловік, наніс йому тілесні ушкодження, після чого забрав мобільний телефон і гроші.
Поліцейські впродовж двох годин затримали зловмисника.
Ним виявився 46-річний місцевий мешканець, який вже мав проблеми із законом.
26 лютого суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Йому загрожує до 10 років ув’язнення.
Інна Кот









