Вночі над двома районами області було знищено ворожі дрони.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері та ближче до ночі над областю було знищено 3 ворожих безпілотники. Їх збили наші оборонці неба в Синельниківському та Дніпровському районах.
Також ворог обстріляв з артилерії Нікополь та Марганецьку громаду Нікопольського району.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих, – доповів він.
Бійці з ПвК “Схід” повідомили, що збили загалом 5 дронів – 4 “шахеди” та 1 БпЛА невстановленого типу:
-Три з них збито над Синельниківським та Дніпровським районами області.
-Два БпЛА наша ППО приземлила на Харківщині.

Юлія Олександрова









