Після збиття ворожої ракети загорілося виробниче приміщення у Дніпровському районі.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За уточненою інформацією, внаслідок падіння уламків збитої вдень ракети сталася пожежа. Горіло виробниче приміщення, яке не експлуатується. Пожежу оперативно загасили рятувальники, ніхто не постраждав.
Нікопольський район атакували 8 разів. Запустили 4 дрони-камікадзе та майже два десятки артилерійських снарядів.
Били по самому Нікополю і Марганецькій громаді.
Пошкоджене приватне підприємство, 9 житлових будинків, господарські споруди, мікроавтобус, лінії електропередачі, гараж, газогін та паркани.
На щастя, серед населення постраждалих немає.

Юлія Олександрова









