Дніпрянин з двома спільниками налагодили незаконну схему збуту вогнепальної зброї та боєприпасів на території міста.
“Ділки” підшукували потенційних покупців через знайомих та реалізовували товар при особистих зустрічах. Оплату приймали готівкою.
Правоохоронці провели оперативні закупки та зафіксували незаконний збут обвинуваченими кулемета Калашникова, патронів, гранат Ф-1.
Під час обшуків у них вилучено реактивну протитанкову гранату РПГ-26, корпуси гранат різних типів із запалами до них, гранатометний постріл ВОГ-17, набої, готівку, банківські картки, мобільні телефони.

Інна Кот









