Сьогодні окупанти били по Нікополю з артилерії та запустили 5 дронів-камікадзе.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні окупанти били по Нікополю з артилерії та запустили 5 дронів-камікадзе.
У місті внаслідок обстрілу пошкоджена адмінбудівля, в одній з приватних осель сталася пожежа, пошкоджено 8 приватних будинків, 5 господарських споруд, авто та лінії електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









