Сьогодні окупанти тричі запускали на Нікопольщину дрони-камікадзе та 4 рази обстріляли з артилерії.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти 7 разів атакували Нікопольський район. Тричі запускали дрони-камікадзе та 4 рази обстріляли з артилерії.
Били по Нікополю і Червоногригорівській громаді.
Пошкоджені готель, магазин, 11 приватних житлових будинків, 10 господарчих споруд та 2 лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









