16 березня у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці провели панахиду за загиблими внаслідок російського авіаудару по драмтеатру Маріуполя, який стався два роки тому.
У підвалі театру тоді переховувалися цивільні. Під завалами загинули та були поранені сотні людей — переважно жінки, діти та літні люди.
Також священники провели спільний молебен за Україну та найскоріше повернення українських військовополонених додому і у пам’ять всіх військових, які віддали своє життя за нашу свободу.
Джерело: Суспільне.

Софія Світла









