Вночі ППО знищила ворожу ціль над Дніпропетровщиною.
Захисники з ПвК “Схід” збили безпілотник над Дніпровським районом.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Щодо обстрілів – все добре. Ніч в області минула спокійно, в жодній з громад обстрілів не зафіксовано.
Юлія Олександрова









