Невідомий вкрав робочий інструмент, яким працювала бригада на вулиці Богдана Хмельницького.
Комунальники працювали у дворі — обпилювали і подрібнювали гілки, коли перехожий заволодів бензопилою, що стояла біля трактора, і побіг у під’їзд одного з будинків.
Поліцейські опитали місцевих мешканців і з’ясували, в якій квартирі проживає ймовірний зловмисник.
Чоловік спочатку не відчиняв двері і погрожував правоохоронцям. Коли ж вийшов до них, то поводився агресивно. Патрульні побачили всередині помешкання бензопилу бригади і затримали містянина, застосувавши фізичну силу та кайданки.
На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу. З грабіжником працює слідчий.

Інна Кот









