Комунальники поскаржилися на вуличних “художників”, які вивели з ладу електротранспорт.
Хулігани намалювали графіті на вагонах трамваю №19.
Один з вагонів лише 2 тижні тому вийшов з ремонту. Тепер його знову повернуть у майстерню, аби зафарбувати графіті.
Попередньо, поліція вже працює з вандалами.
Інна Кот









