У ніч на 22 березня противник завдав комбінованого ракетного-авіаційного удару по об’єктах критичної інфраструктури України.
Над Дніпропетровською областю під час масованого удару зранку було збито 14 ракет та 7 шахедів.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Загалом під час масованої атаки
ворог застосував 151 засіб повітряного нападу.
Було знищено 92 повітряні цілі – 55 БпЛА та 37 ракет:
– 55 ударних БпЛА типу «Shahed-136/131»;
– 35 крилатих ракет Х-101/Х-555;
– 2 керовані авіаційні ракети Х-59.
Зокрема наші захисники з ПвК
“Схід” знищили 18 ворожих ракет: 2 типу Х-59, 16 одиниць Х-101/555. Також ППО області збила 9 “шахедів”.
14 ракет та 7 “шахедів” – знищено саме над Дніпропетровщиною.
Юлія Олександрова









