Енергетики запроваджують у Кривому Розі графіки аварійних відключень електроенергії.
Про це повідомив начальник Ради оборони міста Олександр Вілкул.
-Лікарні, насосні та інші об’єкти критичної інфраструктури переходитимуть на генератори, – зазначив він.
Вілкул нагадав, що у місті працює 213 Пунктів незламності, де можна зарядити ґаджети, зігрітися тощо.
Юлія Олександрова









