Окупанти запустили на Нікопольщину дрони-камікадзе та з десяток артилерійських снарядів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Знову атаки по Нікопольському району. Двічі вчора ввечері та ще на ранок. Запустили дрони-камікадзе та з десяток артилерійських снарядів. Били по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадам.
У Нікополі через ранковий обстріл постраждала 91-річна жінка. Її госпіталізували до лікарні, надали медичну допомогу, але все добре, жінка лікуватиметься вдома.
Внаслідок атаки виникла пожежа, пошкоджено 9 приватних будинків, лінія електропередачі, газогін та паркани. Деталі обстрілів ще уточнюються.

Юлія Олександрова









