Сьогодні окупанти наробили багато лиха на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Знову атаки по Нікопольщині. У Мирівській громаді загинув 39-річний чоловік, коли ворожий дрон-камікадзе влучив у авто. Також поранення отримав чоловік 43 років. Його госпіталізували в стані середньої тяжкості.
Загалом від ранку окупанти запустили по Нікопольському району 15 дронів-камікадзе, скинули снаряд з безпілотника та випустили близько трьох десятків артилерійських снарядів. Били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам.
Пошкоджено 12 приватних будинків, автомобіль та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









