Сьогодні під час повітряної тривоги окупанти запустили ракету на Дніпро. Лунали вибухи, працювала наша ППО.
Згодом стало відомо, що близько 14.50 ворожу ціль було знешкоджено.
Бійці з ПвК “Схід” знищили керовану авіаційну ракету Х-59 в Дніпровському районі.
Дякуємо за цілодобовий захист!

Софія Світла









