Криворіжанка Ольга віддала нирку своїй 15-річній доньці Каті. Надскладну операцію їм провели у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я.
Це перша трансплантація дитині, яку зробили в нашій області.
Операція тривала майже 7 годин. Одночасно спеціалісти працювали у двох операційних. Пересадку дівчинці зробили у п’ятницю.
Сьогодні вона вже почувається добре, прогнози лікарів оптимістичні.
Після відновлення пацієнти зможуть повернутися додому – до рідного Кривого Рогу, де вони не були більше 4 місяців.
Саме стільки родина боролася за життя Каті. Відтоді, як з’ясувалося – її нирки непрацездатні. Пройшли купу обстежень, виснажливі процедури діалізу. Та зрештою перемогли! Бажаємо Каті та її мамі найшвидшого одужання!

Софія Світла









