Взимку дніпряни ходили на Успенську площу, аби подивитися на новорічну ялинку, а тепер прийшов час милуватися ніжною магнолією.
У новому сквері на Успенській площі наразі весняне квіткове буйство. Дніпряни масово влаштовують там фотосесії.
І така краса – у самому серці Дніпра! Тож поспішайте побачити!

Софія Світла









