Протягом минулої доби рятувальники здійснили 30 виїздів до гасіння пожеж на відкритих територіях області.
Ліквідували 13 займання сухої рослинності та 17 пожеж, де осередком було сміття.
Загальна площа знищених вогнем екосистем склала понад 18 гектар.
Тож вкотре у ДСНС нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у природних екосистемах та під час проведення господарських робіт.
Памʼятайте, порушення вимог пожежної безпеки в природних екосистемах та лісах, несуть за собою адміністративну, а у деяких випадках навіть кримінальну відповідальність.

Інна Кот









