Сьогодні окупанти били по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову цілий день поливали Нікопольщину вогнем. Загалом 8 атак по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадам.
Запустили 3 дрони-камікадзе та близько двох десятків артилерійських снарядів.
У Нікополі пошкоджені 3 кафе, магазин, 6 приватних будинків, 3 лінії електропередачі та будівля, що не експлуатувалася.
Головне, ніде не зачепило людей.

Юлія Олександрова









