Сьогодні окупанти 25 разів атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти цілий день поливали район вогнем. Артилерією, РСЗВ «Град», дронами-камікадзе.
Загалом – 25 атак.
Найбільше потерпав Нікополь. У місті – двоє загиблих. Та загалом восьмеро постраждалих. Серед них – діти, дівчата 15 та 16 років. Вони в стані середньої тяжкості.
Пошкоджені 8 багатоповерхівок й 25 приватних будинків. Зачепило й 16 господарських споруд, теплиці, майже 30 сонячних панелей, лінії електропередач і газогони.
Понівечені садочок, пожежна частина, будівля благодійної організації, банк, магазини. Потрощені з десяток авто. Зокрема, службовий транспорт рятувальників і «швидка».
Тероризували окупанти й Марганецьку, Покровську, Червоногригорівську та Мирівську громаді. В останній пошкоджені приватний будинок, господарська споруда й електромережі.

Юлія Олександрова









