Ввечері та вночі ворог поцілив по Нікополю ударними дронами різних типів, вдарив п’ятьма безпілотниками.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та вночі окупанти запустили ще 5 дронів-камікадзе на Нікополь.
Від атак загорілося авто, воно знищене вогнем, пошкоджена адмінбудівля, магазин, нежитлові приміщення на приватному підприємстві.
Головне, що ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









